pátek 14. října 2016

Unboxing #9


V tom spěchu jsem málem zapomněla na ten nejdůležitější a nejvíc očekávaný balíček měsíce. Přišel mi minulý týden a já byla tak natěšená, že jsem v baru požádala o nůžky a rozbalila to přímo tam. Pak ještě samotná obsluha ty knížky zkoumala.


Dopředu se omlouvám, že vzhledem k přítmí a nedočkavosti jsou fotky nic moc, ale znáte to. Nové knížky volají.No a tady vidíte, na co jsem se to vlastně těšila. Další díl Larse Keplera a poslední díl HP. Přestože jsou na něho rozporuplné názory já ho chci doma mít.

Lars KEPLER – Svědkyně ohně

 • ANOTACE

Svědkyně ohně je název napínavého detektivního románu jehož autorem je manželská dvojice, která používá pseudonym Lars Kepler (Paganiniho smlouva, Hypnotizér).

V dnešní době začíná být běžné, že policejní práce nespočívá čistě v rutinním porovnávání faktů a ověřování údajů. Když policie řeší obzvlášť komplikované případy, přizve k vyšetřování i osoby, které by se k místu činu nesměly ještě před několika lety ani přiblížit. Využívání lidí s paranormálními schopnostmi tak sice není běžnou každodenní praxí, ale stává se čím dál častěji.

Flora Hansenová se živí jako médium. Již celou řadu let přesvědčuje své okolí, že umí komunikovat s mrtvými. Postavila si na tom celou kariéru a jak je to doopravdy s jejím talentem, ví jen ona sama. Jednoho letního večera sleduje zprávy a zaujme ji děsivá vražda, která se stala v ústavu pro psychicky narušené dívky. Flora se rozhodne, že zavolá na policii a oznámí, že kontaktovala ducha mrtvé dívky a může pomoci s případem.J.K. ROWLING,THORNE, TIFFANY – HP a prokleté dítě

 • ANOTACE
Speciální vydání pracovního scénáře.
Harry Potter to nikdy neměl snadné a teď, jako přepracovaný zaměstnanec Ministerstva kouzel, manžel a otec tří školáků, to má ještě těžší.
Potýká se s minulostí, která nechce zůstat tam, kam patří, a jeho nejmladší syn Albus se mezitím musí prát s tíhou rodinného dědictví, o které nikdy nestál. Minulost a současnost se čím dál hrozivěji prolínají

a otec i syn zjišťují nepříjemnou pravdu: temnota někdy vyvěrá z nečekaných míst.
Divadelní hru Harry Potter a prokleté dítě na námět J.K. Rowlingové, Johna Tiffanyho a Jacka Thornea napsal Jack Thorne. Je osmým příběhem ze série o Harrym Potterovi a zároveň prvním, který se oficiálně dočkal divadelního zpracování
.


Já doufám, že se Vám dnešní příspěvek líbil. Už jste někdo četl nějakou knihu z mých nových miláčků?
Katy

12 komentářů:

 1. Jsem zmatená, na fotce máš Svědkyni ohně a anotace je od Písečného muže :) Jínak Svědkyni jsem (jako jedinou ze série o Linnovi) ještě nečetla a Harryho dostanu asi na Vánoce, tak se moc těším :) Užij si čtení :)

  OdpovědětVymazat
 2. Já to dělala přes telefon a nějak to zlobí :/ mám tam úplně blbosti, musím má to juknout,momentik 😂
  Kepler je boží, těším se na neho a HP jsem zvědavá, ale teď mi přijde druhý ilustrovaný dil a to je ještě lepší 😂
  Katy

  OdpovědětVymazat
 3. Obě jsou skvělý !! Já mám teda HP v originále, je hezčí :D Ale nostalgii z toho má člověk stejnou :)
  a Kepler je jednička :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak!
   Však nejlepší baliček za poslední dobu 😂
   Jen musím ten článek opravit jak dorazim domu, přes telefon to vůbec nejde. 😂
   Katy

   Vymazat
 4. Velmi zajímavé fotky! :) V baru jsem ještě nefotila :D Kepler mě moc nezaujal (nečtu tyto knihy), a s Harrym pořád váhám :). Ale doufám, že Tobě se obě knihy budou velice líbit! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, ona je tam u nás docela tma, je to bar no :D
   Já právě naopak takvé knihy vyhledávám, relaxuji u toho, ať to zní více divně :D
   Harry nebude takový, ale je dobré ho mít :)
   Katy

   Vymazat
 5. Trochu se nevyznám. Na jedné fotce to vypadalo, že sis pořídila Sochaře... :o)) Ono z toho fakt není moc poznat, ale pěkné knihy. :o) Na HP jsem taky koukala, ale jelikož to nenapsala Rowlingová, tak mi to přišlo o ničem. Ať se líbí. :o)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sochařem mám taky, tedy spíše drahá polovička :D A nesmím o něm psát do té doby, než si ho přečtu :D
   Tak ono právě abych ho měla do sbírky, nepočítám s tím, že bude tak dobrý, ale chci ho :D
   Katy

   Vymazat
 6. Sochař mě z těchto knih láká nejvíc! :)

  OdpovědětVymazat
 7. Parádní kousky, ať se ti líbí :-)

  OdpovědětVymazat