středa 17. srpna 2016

Novinky v knihovničce #4 - BRNOZase se mi to stalo. Jela jsem do Brna s tím, že si koupím spíše něco na sebe a v Ikee. No a jak jsem dopadla? Dva kousky na sebe a zbytek knížky:D Já si myslím, že už je to nějaká knižní nemoc, ale nevím jak ji pojmenovat, možná book fracture nebo booksommina. Tak nebo tak, já ji rozhodně mám ;)


Nenápadně jsem před LK zrychlila krok tak, že mi přítel přišel jako mraveneček. Nepobyla jsem tam dlouho, ale přesto jsem si pořídila rovnou kousky dva. Ne že bych nechtěla víc, ale chtěla jsem se uskromnit, znáte to...


Pak jsme se tak poflakovali po Olympii a že bychom mohli zajít do knihcentrumu a dát si tam kafe. To jsme si samozřejmě taky dali, ale já k tomu zákusek v podobě dvou knih. Na moji obranu jedna není pro mě, ale pro drahou matinku, jako dárek z dobroty srdce. Vůbec to nemělo co dělat s tím, že mi neustále říká, co to mám za divný knížky a že nemá co číst :D

No a poslední kniha, která přibude do mé knihovny je opožděný dáreček k narozeninám. Lavender books zná můj vkus, že :D
Tak se pojdme podívat, co v Brně upoutalo moje čtenářské srdce.


Detektivní krimi román od Keplera STALKER. Anotaci ke knize najdete ZDE. Jak později zjistíte, vzhledem k tomu, že to není první díl, ale třetí, přibudou další dvě knihy.

Nesmím zapomenout na další díl Harryho Hole, Nemesis, který se ke mně samotné ještě nedostal. Já začnu číst sérii až po zakoupení všech knih z celé série. Nicméně jen tak doma neleží a prozatím ho čtou ostatní členové rodiny (mamina). ANOTACE

Další zastávkou byly levné knihy, kde mě okouzlila tato kniha. Pět dní. Je to o dívce, která trpí Huntingtonovou chorobou. Navíc je slavná právnička. Tak jsem zvědavá jak si s tím autorka poradila. Anotace ZDE.

  K romantarně jsem si pořídila další severský thriller, tentokrát s názvem Už se nikdy nevrátí. No a já nevím jak Vám, ale mně se obálka neskutečně líbí. Úplně pro mě. ANOTACE

A mám tady další krimi. Nemůžu se toho nabažit. Chladné ostří, které je ze všech nejtenčí a asi se na něho vrhnu jako první. ANOTACE.

Jak už jsem zmínila, jednu knihu jsem také dostala k narozeninám. Jak můžete vidět je to krásný kousek. Oblíbená severská krimi s názvem Duel. Jsem na ni zvědavá. Určitě se objeví i zde na blogu. ANOTACE


 No a to jsme se dostali na konec dnešního článku. Tento měsíc očekávám celkem 11 nových knih. Mega číslo. To znamená že, brzy bude dlaší článek o knižních novinkách.
Katy


24 komentářů:

 1. Skvělé kousky, zítra mám také cestu do Brna, takže to vidím dost podobně.
  Ať se knihy líbí a příjemné čtení přeji :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju moc :) A to jsem si říkala, že tentokrát to bude jen jedna :D
   Katy

   Vymazat
 2. Musím říct, že Stalkera jsem si taky pořídila a je to pro mě "až moc" ...nedokážu ho dočíst, protože se pekelně bojím :))))
  FitBlanka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mamina to četla na části, říkala, že si musela dělat pauzy. Já ted začala číst první díl, Hypnotizér, a jsem zvědavá.
   Katy

   Vymazat
 3. Super knížky! :) Stalkera mám stejně jako ostatní knihy od Keplera hrozně moc ráda, jen pokud se nepletu tak to je pátá kniha v této sérii, né třetí :)
  Nemesis bych si taky chtěla někdy přečíst, protože Sněhulák mě hrozně moc bavil :) Ostatní knihy jsem nečetla, ale jak vidím, taky jsi stejná milovnice krimi a thrillerů jako já :) Přeji pěkné čtení :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No máš pravdu :D Jsem chtěla napsat, že si třetí chci ještě pořídit, protože mám první, druhý a pátý :D
   Začala jsem číst první tak jsem zvědavá :D
   Tak na HH se chystám až budu mít první díl.
   To si piš že jsem :D
   Katy

   Vymazat
 4. Četla jsem jenom Stalkera, ale na to, že běžně tenhle žánr nečtu - jsem byla příjemně překvapená. :) Snad se ti kniha taky bude líbit. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to jsem ráda, že se líbil, já se k nímu dostanu až později :)
   Katy

   Vymazat
 5. Moc pěkné kousky :) Kdyý je vidím, hned mám chuť na nějaký thriller :) Hezké čtení :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju moc. Já doporučuji Němý křik a Řekni lituji :)
   Katy

   Vymazat
 6. Krásné knížky :)Z tvé hromádky mám doma jen Pět dní, samozřejmě ještě nepřečtenou. Od Larse Keplera jsem teď dočetla Hypnotizéra a časem se putím i do zbylých dílů. Ale na Stalkera se neuvěřitelně těším :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak já ted začala číst Hypnotizéra a jsem strašně zvědavá. Četla jsem ale, že od prvního dílu se kvalita zvyšuje :)
   Katy

   Vymazat
 7. Pět dní jsem si taky koupila. Zaujalo mě to téma, tak doufám v to lepší čtení :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. JJ přesně tak, taky mě zaujalo téma. Říkala jsem si, že o bude trochu něco jiného :)
   Katy

   Vymazat
 8. Dobrý výběr knih! Mimochodem, nechceš se zapojit? http://www.cbdb.cz/spoluprace-pro-blogery

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju moc :)
   Moc ráda, již jsem vyplnila dotazník :)
   Katy

   Vymazat
 9. Zrovna čtu Pět dní a čtu to snad už 3 týdny, což je u mě dost nezvyk. Nějak se do toho nemůžu začíst, ale nikdy knihu neodkládám nedočtenou, takže se snažím, co mi síly stačí :D Snad tě zaujme víc než mě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No já taky knihy neodkládám, udělala jsem to snad jednou :D
   Katy

   Vymazat
 10. Na knihu Stalker se take chystam, pekne kousky :-)Preji hezky den :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc, jsem na ni zvědavá, aloe než se k ní dostanu :D
   Katy

   Vymazat
 11. Krásné přírůstky! :)
  Stalker je ale pátý díl série :) Každopádně se na něho také chystám, protože jsem četla první- Hypnotizér- a ten byl naprosto úžasný :3
  Jinak Chladné ostří mám doma také, ale ještě jsem se k němu nedostala :/
  Přeji pěkné čtení :)

  OdpovědětVymazat
 12. Nemesis jsem nedávno přečetl a ta kniha byla opravdu pecka. Stalker čeká na přečtení v mé knihovně také a už se na něj moc těším.

  OdpovědětVymazat